W tym tygodniu będziemy obchodzić:
w środę – Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela
- W przyszłą niedzielę po Mszy św., zbierane są ofiary do puszek na utrzymanie naszego WSD w Krakowie.
- Nabożeństwo czerwcowe w naszym kościele odprawiamy o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy do udziału.
- Pragniemy przypomnieć, że w naszym kościele, z racji Jubileuszu rocznicy 800 – lecia śmierci Św. Franciszka, można zyskiwać odpusty za siebie lub za zmarłych, pod zwykłymi warunkami do 10 stycznia 2027 roku.
- Zapraszamy do zapisów na 44 Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 17-25 sierpnia br. Szczegóły do zapisów do grupy 1 Najświętsza Maryja na plakatach i w mediach społecznościowych.
- Zachęcamy do zapoznania z się z ogłoszeniami parafii katedralnej, które wywieszone są w gablocie.
- Wszystkim Wiernym uczęszczającym do naszej franciszkańskiej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny czy inne jubileusze życzymy radości, spokoju oraz Bożych łask i darów w codziennym życiu osobistym i zawodowym.

