Skip to main content

W tym tygodniu będziemy obchodzić:

w poniedziałek – Wsp. Św. Brata Alberta Chmielowskiego, Zakonnika.

w piątek – Wsp. Św. Alojzego Gonzagi, Zakonnika.

  1. Dzisiaj o godz. 14.30 – Msza św. dla Franciszkańskiego Zakonu Świeckich oraz sympatyków, a po Mszy św. spotkanie formacyjne w salce franciszkańskiej
  2. Nabożeństwa czerwcowe, w naszym kościele są odprawiane o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  3. Na pulpicie przy ołtarzu Najświętszego Serca Pana Jezusa, jest wystawiona Księga Próśb i Podziękowań. W tych intencjach, grupa modlitewna Bożego Miłosierdzia, odmawia w naszym kościele codziennie o godz. 15.00, Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Zachęcamy do dokonywania wpisów, oraz do wspólnej modlitwy w Godzinie Miłosierdzia.
  4. Nasz klasztor, wraz z Biurem Pielgrzymkowo – Turystycznym ITER z Tamowa organizuje we wrześniu w dniach od 20 do 28 pielgrzymkę do Włoszech „Śladami św. Franciszka”. Dodatkowe informacje znajdują się na plakacie. Zgłoszenia przyjmuje Biuro Pielgrzymkowe ITER ul. Urszulańska 9 – oraz O. Ewodiusz  do końca czerwca.
  5. Zachęcamy do zapoznania się ogłoszenia parafii katedralnej, które są wywieszone w gablocie przykościelnej.
  6. W poniedziałek na Mszy św. o godz. 8.00 będziemy się modlić w intencji Br. Alberta Mocarskiego w dniu jego imienin, dziękując za Jego posługę zakrystiana, życzymy Mu oraz wszystkim tym, którzy będą, w tym tygodniu przeżywać swoje imieniny i jubileusze, obfitości Bożych darów, wstawiennictwa Świętych Patronów, oraz opieki Matki Bożej.