Skip to main content

W tym tygodniu będziemy obchodzić:

w środę – Wsp. Św. Urszuli Ledóchowskiej, Dziewicy.

w czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.

w piątek – Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.

w sobotę – Wsp. Św. Justyna, Męczennika.

  1. Dzisiaj w uroczystość Trójcy Przenajświętszej kończy się czas Komunii św. wielkanocnej.
  2. Jutro, jak w każdy ostatni poniedziałek miesiąca, o godz. 18,00 — Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach.
  3. We wtorek VII dzień nowenny przed Uroczystością Św. Antoniego. Zapraszamy w tym dniu na Mszę św. o godz. 9.00, z okolicznościowym kazaniem.
  4. W Uroczystość Bożego Ciała nie będzie w naszym kościele Mszy św. o godz.10.15, ze względu na procesję Eucharystyczną. Pozostałe Msze św. tak jak w niedzielę. Wyjście Grup Duszpasterskich z naszego kościoła biorących udział w procesji nastąpi o godz. 8.45.
  5. W tym tygodniu przypadają pierwsza sobota miesiąca.
  6. Nabożeństwa majowe, w naszym kościele są odprawiane o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy do udziału.
  7. Zachęcamy do zapoznania się ogłoszenia parafii katedralnej, które są wywieszone w gablocie przykościelnej.
  8. Serdecznie zapraszamy na „TARNOWSKIE CAMINO” czyli Rodzinne Pielgrzymowanie drogą św. Jakuba. Jest to jeden z trzech najstarszych, a obecnie najbardziej popularny, szlak pielgrzymkowy w Europie, który przebiega przez nasze miasto. By pielgrzymowanie było możliwe dla młodszych, jak i trochę starszych, planowane odcinki nie są długie, co jak wierzymy przyczyni się do chętnego udziału całych rodzin. Na pierwszy etap z Tarnowa do Wojnicza, zapraszamy w sobotę 1 czerwca. Wszelkie informację można znaleźć na plakacie, stronie parafialnej i Facebooku Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Tarnowie.
  9. W sobotę 1 czerwca, na Mszy św. a godzinie 9.00 – będziemy się modlić w intencji  O. Korneliusza Wierzby, z okazji Jego 40 rocznicy kapłaństwa, dziękując za Jego posługę duszpasterską, życzymy Mu oraz wszystkim tym, którzy będą, w tym tygodniu przeżywać swoje imieniny i jubileusze, obfitości Bożych darów, wstawiennictwa Świętych Patronów, oraz opieki Matki Bożej.