Skip to main content

  1. Jutro w Poniedziałek Wielkanocny porządek Mszy św. jak w niedzielę. Taca z tego dnia przeznaczona jest na Wyższe Katolickie Uczelnie.
  2. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Święto Miłosierdzia Bożego. Do tego Święta przygotowujemy się przez Nowennę, która odprawiana jest codziennie o godz. 15.00 — serdecznie zapraszamy na tę Godzinę Miłosierdzia.
  3. Święto Miłosierdzia Bożego, jest także patronalnym świętem Caritas. Z tej racji w przyszłą niedzielę będzie zbiórka do puszek na Caritas Diecezji Tarnowskiej.
  4. We wtorek I Dzień Nowenny przed Uroczystością św. Antoniego. Zapraszamy w tym dniu na Mszę św. o godz. 9.00, do uczczenia tego Wielkiego Orędownika.
  5. Wszystkim wiernym, którzy wspierają Kuchnie Ubogich i tym, którzy złożyli ofiary na kwiaty do Bożego Grobu składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Nasze podziękowania kierujemy również do tych, którzy uczestniczyli wraz z nami w Triduum Paschalnym, jak i do tych, którzy zaangażowali się w przygotowania do powyższych uroczystości
  6. Zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniami parafii katedralnej, które są wywieszone w gablocie na zewnątrz kościoła.
  7. Na spokojne i radosne przeżywanie Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzymy naszym Przyjaciołom i Sympatykom głębokiego przeżycia tajemnicy zwycięstwa Chrystusa nad śmiercią oraz wszelkich łask od Jezusa — Najwyższego Kapłana, oraz wszystkiego co wypływa z Boskiego Miłosiernego Serca.