Skip to main content

  1. W przyszłą niedzielę Mszą św. o godz. 14 30 rozpocznie się comiesięczne spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
  2. W okresie Wielkiego Postu zachęcamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych. Droga Krzyżowa odprawiana jest w piątek rano po Mszy św. o godz. 6.30. oraz przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30. A Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym odprawiane będą w niedziele o godz. 17.15.
  3. Trwa  nowenna przed Uroczystością Św. Józefa Oblubieńca NMP, którą odmawiamy po Mszy św. o godz. 18.00.
  4. Jak zawsze w Wielkim Poście, prosimy wiernych o składanie jałmużny wielkopostnej na potrzeby Kuchni Ubogich św. Szymona.
  5. Caritas Diecezji Tarnowskiej rozprowadza „Baranki Wielkanocne”, aby pomóc dzieciom chorym i osobom starszym. Baranki można nabyć po Mszy św..
  6. Wszystkim wiernym, którzy dzisiaj złożyli ofiarę na tacę, na utrzymanie kuchni dla ubogich św. Szymona, składamy serdeczne podziękowania i obejmujemy nasza pamięcią modlitewną.
  7. Ofiary na kwiaty do Grobu Bożego, można składać do skarbony, która znajduje się pod amboną. Za każdą złożona ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać
  8. Zachęcamy do zapoznania się ogłoszeniami parafii katedralnej, które są wywieszone w gablocie na zewnątrz kościoła.
  9. W sobotę na Mszy św. o godz. 8.00, będziemy się modlić w intencji O. Józefa Krawca, z racji Jego imienin. Dziękując za Jego posługę, życzymy Mu oraz wszystkim tym, którzy będą, w tym tygodniu przeżywać swoje imieniny i jubileusze, obfitości Bożych darów, wstawiennictwa Świętych Patronów, oraz opieki Matki Bożej. Pod Twoją Obronę….