Skip to main content

W tym tygodniu będziemy obchodzić

we wtorek – Święto Świętych Berarda i Towarzyszy, Pierwszych Męczenników Franciszkańskich.

w środę – Wsp. Św. Antoniego, Opata.

w piątek – Wsp. Św. Józefa Sebastiana Pelczara, Biskupa.

  1. W przyszłą niedzielę Mszą św. o godz. 14.30 rozpocznie się comiesięczne spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
  2. We czwartek – Kwartalne nabożeństwo za zmarłych. Na Mszy św. o godz. 8.00, będziemy się modlić za zmarłych Braci, Siostry, Rodziców, Krewnych i Dobrodziejów Zakonu oraz zmarłych członków FZŚ. Serdecznie zapraszamy.
  3. Wszystkim wiernym, którzy dzisiaj złożyli ofiarę na tacę, na utrzymanie kuchni dla ubogich św. Szymona, składamy serdeczne podziękowania i obejmujemy nasza pamięcią modlitewną.
  4. Na pulpicie przy ołtarzu Najświętszego Serca Pana Jezusa, jest wystawiona Księga Próśb i Podziękowań. W tych intencjach, grupa modlitewna Bożego Miłosierdzia, odmawia w naszym kościele codziennie o godz. 15.00, Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Zachęcamy do dokonywania wpisów, oraz do wspólnej modlitwy w Godzinie Miłosierdzia. Zapraszamy i zachęcamy was także do udziału  w Nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, którą odprawiamy w każdą środę o godz. 17.30, a także na różaniec, który odmawiamy w każdą sobotę o godz. 17.30.
  5. W gablocie przykościelnej wywieszone są ogłoszenia parafii katedralnej. Zachęcamy do zapoznania się z nimi.
  6. Wszystkim solenizantom najbliższego tygodnia, życzmy obfitości Bożych darów, wstawiennictwa Świętych Patronów, oraz opieki Matki Bożej.