Ogłoszenia Duszpasterskie

  Niedziela Miłosierdzia Bożego – 11.04..2021 r.

 

 

1.Z racji dzisiejszej Uroczystości można uzyskać odpust zupełny, pod zwykłymi warunkami, za pobożne odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia w kościele lub kaplicy przed Najświętszym Sakramentem wystawionym w monstrancji lub przechowywanych w tabernakulum, dlatego po każdej Mszy św. modlimy się Koronką do Miłosierdzia Bożego, prosząc o potrzebne łaski dla nas, dla naszych rodzin, dla zatwardziałych grzeszników, dla naszej Ojczyzny oraz dusz w czyśćcu cierpiących. O godz. 15.00 zostanie odprawiona dodatkowa Msza św., która zakończy się nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego.

2.We wtorek na mszy św. o godz. 9.00 rozpoczynamy Nowennę przed Uroczystością Św. Antoniego. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej nowennie.

3.W czwartek – Kwartalne nabożeństwo za zmarłych. Na Mszy św. o godz. 8.00, będziemy się modlić za zmarłych Braci, Siostry, Rodziców, Krewnych i Dobrodziejów Zakonu oraz zmarłych członków FZS. Serdecznie zapraszamy.

4.Wszystkim wiernym, składamy serdeczne „Bóg zapłać" za ofiary materialne, przeznaczone na wsparcie Kuchni Ubogich św. Szymona, złożone na składkę i wpłacane na konto klasztorne.

5.W gablocie przykościelnej wywieszone są ogłoszenia parafii katedralnej. Zachęcamy do zapoznania się z nimi.

6.Wszystkim Wiernym uczęszczającym do naszej franciszkańskiej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny czy inne jubileusze życzymy radości, spokoju oraz Bożych łask i darów w codziennym życiu osobistym i zawodowym.